top of page

Oferta Fotograficzna

W dzisiejszych czasach Twój wizerunek odgrywa bardzo ważną rolę w nawiązywaniu relacji biznesowych. Warto więc zadbać aby pokazać siebie z jak najlepszej strony.


Zdjęcia portretowe rodzinne, stanowią natomiast niezapomnianą pamiątkę dla pokoleń.

1_edited.jpg

Sesja biznesowa

Przedstaw siebie lub swoją kadrę pracowników. Sesję możemy wykonać w budynku Waszej firmy. Zdjęcia idealnie sprawdzą się w artykułach publikowanych w social mediach firmowych jak również na Waszej firmowej stronie internetowej.

2_edited.jpg

Portrety biznesowe

W luźnej atmosferze wykonamy kilka profesjonalnych ujęć. Zdjęcia z powodzeniem wykorzystasz na portalach takich jak Linkedin czy Facebook.

Rodzina zdobienia jaj

Sesje rodzinne i okolicznościowe - studio / plener

Zdjęcia możemy wykonać w studio lub w plenerze. Idealna pamiątka dla pary, rodziny lub jako prezent np. z okazji dnia dziadka, dnia babci.

Fotografia Biznesowa i Rodzinna: Usługi

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa sesja?

Sesja trwa od 30 do 60 minut w zależności od stopnia przygotowania klienta. Dobrze, gdyby przed sesją klient udostępnił referencyjny "look", do którego będziemy dążyć w trakcie sesji. W tym celu warto rozejrzeć się w sieci i wybrać kilka ujęć. Nie jest to jednak wymagane.

Jak ubrać się na sesję?

Najlepiej aby docelowy ubiór, schludny i formalny - przywieźć ze sobą na wieszaku i przebrać się przed samą sesją. Zmięte i pofałdowane w trakcie jazdy samochodem koszula czy marynarka nie będą wyglądały dobrze na zdjęciach.

W jakiej formie oddawany jest materiał?

W zależności od wybranego pakietu -otrzymasz od 1 do 3 wybranych zdjęć po retuszu. Pliki zostaną przesłane na wskazany adres e-mail.

Nie potrafię pozować, nie mam doświadczenia przed obiektywem, jednak chce wyglądać profesjonalnie.

Fotograf zadba o to aby klient wyglądał profesjonalnie. Służę dobrą radą a podgląd ujęć "na żywo" pomoże upewnić się, że będziesz zadowolny/a z wykonanych zdjęć.

Fotografia Biznesowa i Rodzinna: FAQ
bottom of page